GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 5908012
nr 590 8012
Figuriner
5 del, Diverse
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juli 2009
kl 19:47:18
12/7 14:18:21
Figuriner
Kondition: slitage, skador
nr 590 8012
Figuriner
5 del, Diverse
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 13 juli 2009 |
12/7 14:18:21 | 1 | Vinnande bud |